24. 6. 2026

Další vlny veder jsou tu

Chtělo by to se někde zchladit, co?

A proč nemůžeme naplno využít Džbán? To se ptáme taky.

Označ kámoše, se kterým bys zašel na koupačku, a dej mu vědět, že je tu petice Pojďme naplnit Džbán 

O co v ní jde?


Po odkoupení Džbánu zpět do vlastnictví Prahy budeme tlačit na

 obnovení bezpečného koupání

 smysluplné využití celého areálu

Chceme, aby konečně zase sloužil lidem Šestky, ne developerům.
Ukaž nám, že ti na budoucnosti Džbánu záleží taky 

Areál přírodního koupaliště Džbán v Praze 6