15. 6. 2026

O čem se bavíme u našeho podpisového stánku?

Mimo jiné o naší iniciativě Pojďme naplnit Džbán

… abychom na něj mohli být zase pyšní

… aby se z něj stalo místo, kam se chodí za vodou, sportem nebo kulturou

… aby o něm nerozhodoval developer za zavřenými dveřmi, ale lidé na Praze 6

📣 Chceme, aby se chátrající stav areálu změnil – citlivě, bez další zástavby a se zapojením lidí ze Šestky. Džbán má obrovský potenciál, který umíme využít.

Navrhli jsme tři řešení. Kterou variantu byste na Džbánu nejraději viděli?

✍️ Přidejte svůj podpis pod petici Pojďme naplnit Džbán a hlasujte. Najdete nás u podpisových stánků. Nebo podepište online na

Podpisový stánek iniciativy Pojďme naplnit Džbán v Praze 6