O čem se bavíme u našeho podpisového stánku?
Mimo jiné o naší iniciativě Pojďme naplnit Džbán
… abychom na něj mohli být zase pyšní
… aby se z něj stalo místo, kam se chodí za vodou, sportem nebo kulturou
… aby o něm nerozhodoval developer za zavřenými dveřmi, ale lidé na Praze 6
Chceme, aby se chátrající stav areálu změnil – citlivě, bez další zástavby a se zapojením lidí ze Šestky. Džbán má obrovský potenciál, který umíme využít.
Navrhli jsme tři řešení. Kterou variantu byste na Džbánu nejraději viděli?
Přidejte svůj podpis pod petici Pojďme naplnit Džbán a hlasujte. Najdete nás u podpisových stánků. Nebo podepište online na




