Nepotkali jsme se u Džbánu? Nevadí.
Petici Pojďme naplnit Džbán můžete nově podepsat i online
Poslední týdny nás potkáváte v ulicích Prahy 6, zastavujete se u našich stánků, podepisujete petici a často s námi sdílíte vlastní vzpomínky na Džbán. A právě to nám znovu potvrzuje, jak důležité tohle místo pro lidi na Šestce je.
Více lidí se nás ale ptalo, jestli je možné petici podepsat i elektronicky. A teď už ano.
Chceme, aby Džbán zůstal místem pro koupání, sport, odpočinek, přírodu i setkávání. Místem, které bude sloužit veřejnosti a ne další výstavbě na úkor zeleně.
Součástí petice je také požadavek, aby se pláž vrátila zpět do veřejného vlastnictví a aby se celé území postupně obnovilo s ohledem na potřeby obyvatel Prahy 6.
Pokud vám budoucnost Džbánu není lhostejná, přidejte svůj podpis i vy
Podepište petici online
A budeme rádi, když ji pošlete dál
Odkaz na elektronickou petici najdete v komentáři.