5. 6. 2026

Nepotkali jsme se u Džbánu? Nevadí. 

Petici Pojďme naplnit Džbán můžete nově podepsat i online 

Poslední týdny nás potkáváte v ulicích Prahy 6, zastavujete se u našich stánků, podepisujete petici a často s námi sdílíte vlastní vzpomínky na Džbán. A právě to nám znovu potvrzuje, jak důležité tohle místo pro lidi na Šestce je.

Více lidí se nás ale ptalo, jestli je možné petici podepsat i elektronicky. A teď už ano.

Chceme, aby Džbán zůstal místem pro koupání, sport, odpočinek, přírodu i setkávání. Místem, které bude sloužit veřejnosti a ne další výstavbě na úkor zeleně.

Součástí petice je také požadavek, aby se pláž vrátila zpět do veřejného vlastnictví a aby se celé území postupně obnovilo s ohledem na potřeby obyvatel Prahy 6.

 Pokud vám budoucnost Džbánu není lhostejná, přidejte svůj podpis i vy

 Podepište petici online

 A budeme rádi, když ji pošlete dál

Odkaz na elektronickou petici najdete v komentáři.

Podpis petice Pojďme naplnit Džbán