Vážení přátelé a sousedé z Prahy 6
srdečně vás zveme na setkání se zástupci radnice a našimi zastupiteli za Prahu 6 sobě v Sedlci. Sejdeme se ve středu na dětském hřišti v Sedlci 19. 6. od 17:00 (V Sedlci 103, Praha 6). Setkání je ideální příležitostí pro všechny, kdo se chtějí podílet na diskuzi a společně pracovat na vytváření lepšího prostředí v Sedlci a v celé Praze 6.
Na programu máme spoustu aktuálních témat:
Tramvajová trať na Suchdol
Změna územního plánu – Starý Sedlec
Výstavba – Mrazírny
Změna územního plánu – Nový Sedlec
Posílení pruhů pro autobusy
Na místě pro vás bude připraveno občerstvení ve formě vody a kávy. Také bude k dispozici tradiční mapa s hlavními diskusními body.
Přijďte se setkat s naší Mariana Čapková – místostarostka Prahy 6 a dalšími zastupiteli. Ať už máte na srdci konkrétní téma, které chcete probrat, nebo se prostě chcete připojit, vychutnat si kávu a poslouchat, co se děje kolem, budeme velmi rádi, když se na setkání uvidíme.
Děkujeme za sdílení!