10. 10. 2024

 Vážení přátelé a sousedé z Prahy 6

srdečně vás zveme na středeční setkání „Bavíme se o Ořechovce“, které proběhne 11. září od 17:00 u hřiště Strouhalák. Setkání je skvělou příležitostí k diskuzi s vedením Prahy 6 a našimi zastupiteli za Prahu 6 sobě a k tomu, abyste se zapojili do utváření budoucnosti Ořechovky a okolí.

Na co se můžete těšit: 

 Beseda o Macharově náměstí a plánovaných změnách 

 Plán památkové ochrany Ořechovky 

 Projekt Zelené radiály 

 Výstavba nové mateřské školy na Velvarské 

 Řešení dopravy u kruhového objezdu V Průhledu x Na Ořechovce

 Program:


17:00 Úvodní slovo starosty a představení radních
17:15–19:00 Otevřená diskuze s občany

Každý z radních bude mít svůj vlastní stolek, kde s vámi rád probere konkrétní témata. Na místě bude zajištěno občerstvení ve formě kávy a vody, a k dispozici bude také mapa s hlavními body diskuze.

 Ať už máte konkrétní téma na srdci nebo chcete přispět nápady k budoucímu rozvoji, budeme rádi, když přijdete!

Těšíme se na vás!

Pozvánka na setkání Bavíme se o Ořechovce