Další vlny veder jsou tu
Chtělo by to se někde zchladit, co?
A proč nemůžeme naplno využít Džbán? To se ptáme taky.
Označ kámoše, se kterým bys zašel na koupačku, a dej mu vědět, že je tu petice Pojďme naplnit Džbán
O co v ní jde?
Po odkoupení Džbánu zpět do vlastnictví Prahy budeme tlačit na
obnovení bezpečného koupání
smysluplné využití celého areálu
Chceme, aby konečně zase sloužil lidem Šestky, ne developerům.
Ukaž nám, že ti na budoucnosti Džbánu záleží taky