Na Šestce propojujeme školství, sociální služby, zdravotnictví
Na Šestce propojujeme školství, sociální služby, zdravotnictví a další instituce s cílem včasné identifikace ohrožených dětí a efektivní podpory jejich rodin. Před nedávnem jsme uspořádali první veletrh služeb, na kterém se potkali zástupci institucí jako OSPOD, kurátorské služby, pedagogicko-psychologické poradny, centra duševního zdraví, Diakonie, nebo školní preventisté a samozřejmě zástupci z našich škol.
Nyní na veletrh navazujeme kazuistickým seminářem, kde jsme na konkrétních případech probrali možnosti včasné pomoci dětem a rodinám, které se ocitly v obtížné situaci. Věřím, že tato akce posílí mezioborovou spolupráci, a hlavně ukáže rodičům a veřejnosti, že v naší městské části existuje silná síť podpory, na kterou se mohou kdykoliv obrátit.
Nejste v tom sami!


