Vážení přátelé a sousedé z Prahy 6
srdečně vás zveme na středeční setkání „Bavíme se o Ořechovce“, které proběhne 11. září od 17:00 u hřiště Strouhalák. Setkání je skvělou příležitostí k diskuzi s vedením Prahy 6 a našimi zastupiteli za Prahu 6 sobě a k tomu, abyste se zapojili do utváření budoucnosti Ořechovky a okolí.
Na co se můžete těšit:
Beseda o Macharově náměstí a plánovaných změnách
Plán památkové ochrany Ořechovky
Projekt Zelené radiály
Výstavba nové mateřské školy na Velvarské
Řešení dopravy u kruhového objezdu V Průhledu x Na Ořechovce
Program:
17:00 Úvodní slovo starosty a představení radních
17:15–19:00 Otevřená diskuze s občany
Každý z radních bude mít svůj vlastní stolek, kde s vámi rád probere konkrétní témata. Na místě bude zajištěno občerstvení ve formě kávy a vody, a k dispozici bude také mapa s hlavními body diskuze.
Ať už máte konkrétní téma na srdci nebo chcete přispět nápady k budoucímu rozvoji, budeme rádi, když přijdete!
Těšíme se na vás!