13. 4. 2022

Zveřejnili jsme náš PLÁN PRO PRAHU!

Náš program do voleb 2022 na magistrát je venku! Není to program na omezené čtyři roky, nejsou to populistická plácnutí ani utopické sny. Je to velká a uskutečnitelná vize Prahy pro příštích 18 let – náš Plán pro Prahu. Pokřtili jsme ho s našimi podporovateli.

Náš PLÁN PRO PRAHU s konkrétními 218 zlepšeními najdete TADY.

Jasná vize je teď potřeba víc než kdy jindy. Už teď se místem na kandidátkách chlubí staré známé tváře spojené s mnoha ostudnými kauzami. Navíc do koalice nebude mít ODS sebemenší problém vzít ANO, protože ti přece umí hlasovat, jak se píská…

Nedopustíme vrátit naše město o desítky let zpět – do časů, kdy bylo drancováno pod heslem „urvi, co můžeš“. Kdy se rozprodaly pozemky jako třeba ten okolo koupaliště Džbán nebo se město zbavilo svých bytů tak, že běžný Pražan dnes nemá šanci bydlet bez zadlužení ještě svých vnoučat.

Město má sloužit Pražanům. Skvělým lidem, kteří tu žijí a chtějí být na své město hrdí.

Přečtěte si náš Plán pro Prahu: http://prahasobe.cz/plan

Chceme vlastně úplně obyčejné věci. Obyčejné věci, které ale dlouhá léta „prostě nešly“. Přejeme si rychlé a promyšlené opravy města, investice do praktických služeb Pražanům, a ne do politických pomníků, naslouchání místním, ochranu veřejného prostoru, sladění aut, veřejné dopravy a bezpečnosti chodců, spolehlivé sociální služby, plánování a jasnou vizi, kam naše město kráčí.

Proto dnes znovu sbíráme 100 tisíc podpisů Pražanů, abychom mohli nezávisle kandidovat. Abychom mohli nabídnout volit tým sousedů – učitelů, inženýrů, ekonomů i architektů –, kteří mají Prahu rádi a starají se o ni.Podepište naši petici a pojďme společně pohlídat, že drancování Prahy se nevrátí.

Čas sesbírat podpisy pod kandidaturu máme jen do prázdnin!

prahasobe.cz/petice

Máme své město rádi a záleží nám na místě, kde žijeme.