18. 5. 2020

Revitalizace areálu Výstaviště

Plníme předvolební sliby a vracíme veřejný prostor lidem. Výstaviště Praha, mimo jiné díky usilovné práci našeho náměstka pro finance a rozpočet Pavla Vyhnánka, ožívá a otevírá se návštěvníkům v nové, revitalizované podobě. Další z ostud Prahy, kde se návštěvníci po dlouhá léta museli potýkat s rozmlácenými cestami, hromadami štěrku a neopečovávanými loukami, je už naštěstí minulostí.

Že spodní část areálu prošla zásadní revitalizací poznají Pražané hned u nového vstupu do Stromovky. Na návštěvníky čekají zrekonstruované cesty a chodníky, nově upravené travnaté plochy, boulderová stěna, největší parkourové hřiště v Praze a do konce měsíce pak pro nejmenší návštěvníky otevřeme také největší pražské pískoviště. Doplnit energii pak můžete v nově zbudovaném gastropavilonu Bistro NO.2, který v pátek zahájil provoz. Příznivci grilování mohou navíc vyžít některé z grilovacích míst, která lze zarezervovat online.

Zdaleka ale nekončíme! V horizontu několika týdnů začneme rekonstruovat bývalou restauraci Bohemia a ještě letos zahájíme rekonstrukci Křižíkových pavilonů nebo divadla Spirála. Zároveň budou pokračovat úpravy venkovních ploch včetně nového mobiliáře a osvětlení.

O projektu si můžete přečíst více na profilu Pavel Vyhnánek, ale doporučujeme se o proměně Výstaviště přesvědčit na vlastní oči. Dejte nám vědět, jak se vám nová podoba areálu líbí!

Máme své město rádi a záleží nám na místě, kde žijeme.

 • Pět jasných cílů pro Prahu

  Pohodlná a rychlá doprava pro všechny

  Kvalitní školy a dostupné sociální služby

  Poctivá a otevřená správa městských financí

  Péče o kulturu a regulace masového turismu

  Město ohleduplné k lidem i přírodě

  Číst Vizi
 • Zapojte se

  Dejte nám vědět, co je potřeba změnit

  Uspořádejme sousedské setkání

  Přidejte svůj lajk, sledujte nás na facebooku

  Chci se zapojit
 • Podpořte naši práci

  Nestojí za námi žádný velký sponzor a jako občanští kandidáti jsme nedostali žádný příspěvek za volby.

  Abychom mohli o naší práci dávat vědět, potřebujeme vaši podporu.

  Chci poslat dar